DİPLOMAT KURYE

VURGU DİPLOMAT KURYE SERVİSİ HİZMETİNİZDE!

Üst düzey güvenlik gerektiren yada çok acil olarak elden teslimatı yapılması gereken gönderileriniz varsa, artık size yardımcı olmak için çözümlerimiz var. Size tahsis edilmiş özel diplomat kuryemiz gönderinizle birlikte herhangi bir ülkeye seyahat ederek gönderinizi mümkün olan en hızlı sürede nihai hedefe bizzat elden teslim eder.

Ekibimiz diplamat kurye servisi ile, gönderinizin adresten teslim alınması, paketleme, seyahat rezervasyonları ve nakliyeyi organize edecektir.

İSTANBUL - BERLİN - VİYANA - BRÜKSEL - PRAG - KOPENHAG - TALLİNN - HELSINKI - PARİS - AMSTERDAM - ROMA - MADRİD - STOCKHOLM - REYKJAVİK - RİGA - LÜKSEMBURG - BUDAPEŞTE - VALLETTA - OSLO - VARŞOVA - LİZBON - BRATİSLAVA - LUBYANA - ATİNA

Bu hizmet, döküman veya uçağa alınması yasaklı olmayan küçük ebatlardaki gönderileri taşımak için tasarlanmıştır. Şimdilik Schengen ülkeleri ve dünya genelinde vize gerektirmeyen ülkelerdeki tüm büyük şehirleri kapsayan bu servisle gönderilerinizin maksimum güvenlikle ve hasarsız olarak istenilen adrese mümkün olan en kısa zamanda teslimatını garanti ediyoruz.

Bir teslimatı yerine getirmek üzere tarafınıza tahsis edilmiş kuryelerimiz, gönderinin istenilen adresten teslim alınmasından itibaren yerine ulaştırılıncaya kadar seyahatin her aşamasında izlenir ve gönderinin durumu hakkında tarafınıza her saat güncel bilgi verilir.

Hava kargo güvenliği konusunda özel olarak eğitilmiş personelimiz yolun her aşamasında temas kurabilmeniz için şirketimiz tarafından tahsis edilmiş cep telefonlarını yanlarında ve açık tutmaktadırlar.

BUENOS AIRES - NASSAU - BRIDGETOWN - BELMOPAN - SARAY BOSNA - LA PAZ - BRASILIA - ROSEAU - QUITO - SAN SALVADOR - RABAT - SUVA - MANILA - BANJUL - GUATEMALA CITY - PRETORİA - SEUL - TİFLİS - ZAGREB - TEGUCIGALPA - HONK KONG - TAHRAN - KİNGSTON - TOKYO - ASTANA - BİŞKEK - LEFKOŞA - ÜSKÜP - MALE - KUALA LUMPUR - MANAGUA - SAN MARİNO - SİNGAPUR - COLOMBO - SANTİAGO - BANGKOK - TUNUS - MONTEVİDEO - KARAKAS

MARKALAR

Savotta

Helle Norway

Hultafors

Petromax

Morakniv

Crud Sweden

DD Hammocks

Antonini Knives

Casström

Feuerhand

Kupilka